پرچم جنبش‌ نئونازی ایران با نشان شیر و خورشید و صلیب شکسته

Posted on 10 مه 2011

16


جنبش‌ نئونازی ایران اعلام موجودیت می‌کند، نشان صلیب شکسته نشان رسمی حزب نازی آلمان،…

پرچم جنبش‌ نئونازی ایران

برای تماشای پرچم در اندازه بزرگ بر روی تصویر کلیک کنید

جنبش‌ نئونازی ایران در سایت خود اعلام موجودیت کرد و همچنین نشان رسمی خود را که تشکیل شده از نشان «صلیب شکسته» و «شیر و خورشید» در تمامی سایت‌ها و تالارهای وابسته به جنبش‌ نئونازی ایران معرفی کرده است.

شیر و خورشید نشانی است که تا پیش از انقلاب ایران در سال ۱۳۵۷ نماد پادشاهی بود. بعد از انقلاب ۵۷ سلطنت طلب‌های طرفدار خاندان پهلوی در خارج از کشور به دلایل دوری از وطن و تاریخ مجهول ایران دچار خود باختگی فرهنگی و بی‌هویتی شدند تا انجا که خود نیز نمی‌دانستند ایرانی هستند یا غربی!. ایرانیان داخل کشور این طائفه سرگردان در دنیا را به غرب زدگی و فراموش کردن هویت ایرانی خود متهم کردند، به همین دلیل سلطنت طلب‌ها که بیشترین مهاجرین ایرانی به شمار می‌آیند، از شخصیت‌های افسانه‌ای و خیالی شاهنامه و نشان «شیر و خورشید» به برای درمان موقت استفاده کردند و همین درمان موقت به مرور زمان باعث ایجاد توهم برتری‌نژاد آریایی و فرهنگ ایرانی شد و این بیماری تا آنجا پیش رفت که همه تاریخ و افسانه‌های ایرانی را حقیقت محض پنداشتند و «کوروش هخامنشی را تا درجه پیامبری و همچنین خدایی رساندند. در حال حاضر سلطنت طلب‌های خارج نشین نشان «شیر و خورشید» را نشان سلطنت خاندان پهلوی می‌دانند. «حزب پان ایرانیست» نیز مانند طرفداران نظام پادشاهی از نشان شیر و خورشید استفاده می‌کنند.

نشان صلیب شکسته یا چلیپای شکسته علامت رسمی حزب نازی آلمان بود و هم‌اکنون توسط نئونازی‏‌های جهان و ایران استفاده می‌شود.

این مطالب [+] و [+] و [+] را مطالعه فرمایید، در این سه پیوند اطلاعاتی درباره ارتباط «شبکه نئونازی‌های ایران» با سازمان اطلاعات اسرائیل [موساد]، حزب پان ایرانیست و اسفندیار رحیم مشایی وجود دارد.

  • مطالب مرتبط:
  1. اطلاعاتی پیرامون شبکه نئونازی های ایران در اینترنت!
  2. مجموعه سایتهای مروج نژادپرستی توسط ارتش سایبری هک شد
  3. افشاگری: سایت جدید مروج نژادپرستی در ایران وابسته به اسرائیل است
  4. نژاد برتر در پوستر تبلیغاتی نازیها و پان ایرانیستها 
  5. داریوش همایون کیست؟
  • مطالب تصادفی
  1. افشای اسناد حمایت سعید ملک پور از مدیر سایت ایکس پرشیا
  2. سند ارتباط محسن رضایی با گروهک تروریستی تکاوران تندر انجمن پادشاهی ایران

محض

Advertisements