مجموعه سایت‌های مروج نژادپرستی توسط ارتش سایبری هک شد

Posted on 17 آوریل 2011

15


اطلاعات ارسال شده به ایران لیکس : «ارتش سایبری خورشید به تمامی فعالین پروژه ایران هراسی و ایجاد اختلاف میان اتحاد ملی ایران و خصوصا سایت نازیسم ایران و انجمن هیتلر که توسط ارتش خورشید مورد هدف قرار گرفته و تمامی مطالب و اطلاعات ان استخراج گردیده است هشدار می دهد که بدانند، اطلاعات کاربران و مدیران تنها در اختیار ارتش خورشید نبوده و در راستای تحمیل اراده ملت به خائنین خارج نشین و احزاب نژادپرست چنانچه فعالیت‌های مزدورانه ایشان ادامه یابد، واقع ناگواری در انتظار ایشان خواهد بود.»

ارتش سایبری خورشید با سابقه نفوذ به وب سایت‌هایی نظیر سازمان فضایی آمریکا (ناسا) و بیش از ۵۰۰ سایت انگلیسی، بار دیگر در اقدامی «بشر دوستانه» و برای دفاع از ایران بعد از یک هفته تلاش بی‌وقفه موفق به نفوذ به سروری شد که تمامی محتوای مربوط به مجموعه سایت‌های مروج نازیسم و نژادپرستی و برعلیه اقوام ایرانی – در راس آن‌ها وب سایت «سایت نازیسم ایران» و «انجمن هیتلر» از نظر بازدید – قرار دارد. گفتنی است سرور مورد نفوذ قرار گرفته به عنوان یکی از امن‌ترین و غیر قابل نفوذ‌ترین وب سرور‌ها در جهان امنیت مطرح است؛ و از ابتدای شروع به کارش تا به امروز مورد نفوذ قرار نگرفته است. ارتش خورشید طی این حمله چیزی بالغ بر ۴/۵ محتوای سایت‌های نژادپرستانه را حذف کرده و یک صفحه به عنوان پیام بر روی صفحهٔ نخست وب سایت اصلی قرار گرفته است.

ارتش خورشید تمامی مطالب و اطلاعات «کاربران» و «مدیران» این سایت‌ها و انجمن‌ها را استخراج کرده است و به افرادی که با هدف «ایجاد اختلاف» میان ایرانیان، تبلیغ‌نژاد بر‌تر (آریایی) و نازیسم و‌ می‌کنند هشدار داده است که در صورت ادامه فعالیت در این سایت‌ها و انجمن‌ها، نسبت به انتشار روابط و مطالب به دست آمده از ایشان در اینترنت اقدام خواهد کرد.

اسرائیل از گرداندگان پروژه ایران هراسی با کمک وب سایت‌های تبلیغ «نازیسم و هیتلر» است. به طوری که مدیران ارشد این وب سایت‌ها و انجمن‌ها با آدرس‌هایی از تل‌آویو و غیره به وب سایت‌ها و انجمن‌ها وارد می‌شوند.
پروژه ایران هراسی و ایجاد اختلاف میان اتحاد ملی ایران با ایجاد سایت‌ها و انجمن‌های تبلیغ نازیسم و عرب ستیزانه و غیره ترفند جدید اسرائیل برای پیش برد اهداف خود در منطقه است.
اسرائیل می‌خواهد از اختلاف میان فارس و عرب، کرد و ترک و غیره بعنوان ابزاری برای تجزیه ایران و رسیدن به منافع خود در منطقه، استفاده کند.
در میان اطلاعاتی که برای ایران لیکس ارسال شده است، اسامی چندین فعال سیاسی – فرهنگی و همچنین چند حزب  به چشم می‌خورد.

مطلب مرتبط: اطلاعاتی پیرامون شبکه نئونازی های ایران در اینترنت!

Advertisements